ορισμός αντιδημάρχων

Ορισμός Αντιδημάρχων ως μέλη της Οικονομικής Επιτροπής και της Επιτροπής Ποιότητας Ζωής του Δήμου Βισαλτίας
Ορισμός Αντιδημάρχων ως μέλη της Οικονομικής Επιτροπής και της Επιτροπής Ποιότητας Ζωής του Δήμου Βισαλτίας Ο Δήμαρχος Βισαλτίας, Αθανάσιος Μασλαρινός με την υπ΄ αριθμ. 09/2022 απόφαση, ορίζει τους παρακάτω Αντιδημάρχους ως μέλη της Οικονομικής Επιτροπής και της Επιτροπής Ποιότητας Ζωής αντίστοιχα, για την περίοδο από 09.01.2022 έως 31.12.2023 ως εξής : Τον Αντιδήμαρχο Διοικητικών και […]
Ορισμός νέων αντιδημάρχων Δήμου Βισαλτίας από 09/01/2022 μέχρι 08/01/2023
Ορισμός νέων αντιδημάρχων Δήμου Βισαλτίας από 09/01/2022 μέχρι 08/01/2023 Ο Δήμαρχος Βισαλτίας Αθανάσιος Μασλαρινός με την υπ΄ αριθμό 06/2022 απόφαση ορίζει ως Αντιδημάρχους του Δήμου Βισαλτίας, με θητεία από 09/01/2022 μέχρι 08/01/2023 ως εξής: Τον κ ΠΑΣΧΑΛΙΔΗ ΝΙΚΟΛΑΟ καθ’ ύλην Αντιδήμαρχο Διοικητικών και Οικονομικών Λειτουργιών Τον κ. ΒΑΔΙΚΟΛΙΟ ΘΕΟΔΩΡΟ καθ’ ύλην Αντιδήμαρχο Υποδομών Τον κ. […]